Masline (Podgorica)'de satılık arsa

Masline (Podgorica)'de satılık arsa için 13 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Masline'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 1300 m². Fiyat: 195.000 €

1300 m²

Satılık

150 €/m²

195.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 600 m². Fiyat: 90.000 €

600 m²

Satılık

150 €/m²

90.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 2395 m². Fiyat: 575.000 €

2395 m²

Satılık

240,1 €/m²

575.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 741 m². Fiyat: 160.000 €

741 m²

Satılık

215,9 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

6. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 2000 m². Fiyat: 1.450.000 €

2000 m²

Satılık

725 €/m²

1.450.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

3. apr 2026.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

2000 m²

Satılık

725 €/m²

1.450.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

27. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 824 m². Fiyat: 177.160 €

824 m²

Satılık

215 €/m²

177.160 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 379 m². Fiyat: 132.650 €

379 m²

Satılık

350 €/m²

132.650 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

17. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Preko puta Voli-a, u blizini Bolex-a

Arsa satılık Masline, Podgorica – 928 m². Fiyat: 390.000 €

928 m²

Satılık

420,3 €/m²

390.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 773 m². Fiyat: Fiyat için sorun

773 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 25.172 m². Fiyat: Fiyat için sorun

25 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 8794 m². Fiyat: Fiyat için sorun

8794 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine