Satılık, Arazi Podgorica Masline, 824 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 2

Harici bağlantı

Aleksandar V

Aleksandar V

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

177.160 €

215 € / m²

Alan

824 m²

Satılık, Podgorica'daki Masline mahallesinde 824 m² alanı olan bir arsa. Lokasyon, şehir merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta, bu da onu aile evi inşa etmek veya yatırım yapmak için son derece uygun hale getiriyor. Fiyat 215€ m²'dir. ID: 824

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 35.432 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

177.160 €

Peşinat

35.432 €

Kredi

141.728 €

Faiz

94.603 €

Aylık ödeme tutarı

788 €

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 773 m². Fiyat: Fiyat için sorun

773 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 741 m². Fiyat: 160.000 €

741 m²

Satılık

215,9 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 1300 m². Fiyat: 195.000 €

1300 m²

Satılık

150 €/m²

195.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 25.172 m². Fiyat: Fiyat için sorun

25 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 8794 m². Fiyat: Fiyat için sorun

8794 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 3408 m². Fiyat: Fiyat için sorun

3408 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 600 m². Fiyat: 90.000 €

600 m²

Satılık

150 €/m²

90.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 379 m². Fiyat: 132.650 €

379 m²

Satılık

350 €/m²

132.650 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

3408 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

8794 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

25 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

773 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

17. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Preko puta Voli-a, u blizini Bolex-a

Arsa satılık Masline, Podgorica – 928 m². Fiyat: 390.000 €

928 m²

Satılık

420,3 €/m²

390.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 379 m². Fiyat: 132.650 €

379 m²

Satılık

350 €/m²

132.650 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

3. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 2000 m². Fiyat: 1.450.000 €

2000 m²

Satılık

725 €/m²

1.450.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

6. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

2000 m²

Satılık

725 €/m²

1.450.000 €