Satılık, Arazi Podgorica Masline, 2000 m2

3. apr 2026.
Advert Image
1 / 2
Vukajlo Ivanović

Vukajlo Ivanović

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Masline

Masline

1.450.000 €

725 € / m²

Alan

2000 m²

2000m2'lik bir arsa satılık, 330m2 ticari alan, 130m2 konut alanı ve 80m2 depo alanı bulunmaktadır. Maslina'nın başında, bulvarın yanında yer almaktadır. İdeal için: bir benzin istasyonu bir gıda indirim mağazası özel bir hastane teknik muayene ve servis bir oto yıkama ve benzeri

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 290.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

1.450.000 €

Peşinat

290.000 €

Kredi

1.160.000 €

Faiz

774.297 €

Aylık ödeme tutarı

6.448 €

Navigasyonu başlat

  • Uploaded content
    Dandelion Real Estate

    Vukajlo Ivanović

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

6. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 2000 m². Fiyat: 1.450.000 €

2000 m²

Satılık

725 €/m²

1.450.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 25.172 m². Fiyat: Fiyat için sorun

25 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 773 m². Fiyat: Fiyat için sorun

773 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 3408 m². Fiyat: Fiyat için sorun

3408 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

Arsa satılık Masline, Podgorica – 8794 m². Fiyat: Fiyat için sorun

8794 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 600 m². Fiyat: 90.000 €

600 m²

Satılık

150 €/m²

90.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 379 m². Fiyat: 132.650 €

379 m²

Satılık

350 €/m²

132.650 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 741 m². Fiyat: 160.000 €

741 m²

Satılık

215,9 €/m²

160.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

3408 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

8794 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

25 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Acil

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Masline

773 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

17. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Preko puta Voli-a, u blizini Bolex-a

Arsa satılık Masline, Podgorica – 928 m². Fiyat: 390.000 €

928 m²

Satılık

420,3 €/m²

390.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 379 m². Fiyat: 132.650 €

379 m²

Satılık

350 €/m²

132.650 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

27. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

Arsa satılık Masline, Podgorica – 824 m². Fiyat: 177.160 €

824 m²

Satılık

215 €/m²

177.160 €

Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Arazi

6. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Talep üzerine adres

2000 m²

Satılık

725 €/m²

1.450.000 €