Arama

Amaç

Tür

Konum

Alan

Fiyat

Ekstra

Donji Kokoti (Podgorica)'de satılık arsa - sayfa 2

Donji Kokoti (Podgorica)'de satılık arsa için 27 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Donji Kokoti'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1200 m². Fiyat: 93.000 €

1200 m²

Satılık

77,5 €/m²

93.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 800 m². Fiyat: 66.000 €

800 m²

Satılık

82,5 €/m²

66.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Fiyat: 51.500 €

600 m²

Satılık

85,8 €/m²

51.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 637 m². Fiyat: 47.775 €

637 m²

Satılık

75 €/m²

47.775 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

30. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 707 m². Fiyat: 53.025 €

707 m²

Satılık

75 €/m²

53.025 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

30. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 683 m². Fiyat: 51.225 €

683 m²

Satılık

75 €/m²

51.225 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Acil

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 7407 m². Fiyat: 629.595 €

7407 m²

Satılık

85 €/m²

629.595 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 360.000 €

3000 m²

Satılık

120 €/m²

360.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

13. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Fiyat: 54.000 €

600 m²

Satılık

90 €/m²

54.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

20. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1453 m². Fiyat: 108.975 €

1453 m²

Satılık

75 €/m²

108.975 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

15. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 433 m². Fiyat: 65.000 €

433 m²

Satılık

150,1 €/m²

65.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 2100 m². Fiyat: 136.500 €

2100 m²

Satılık

65 €/m²

136.500 €