Satılık, Arazi Podgorica Donji Kokoti, 683 m2

30. mart 2026.
Advert Image
1 / 2

Harici bağlantı

Veljko Radulovic

Veljko Radulovic

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

51.225 €

75 € / m²

Alan

683 m²

SATILIK – İnşaat arazisi (683m2), Podgorica, Donji Kokoti – 51.225€ 📍 Konum: Podgorica, Donji Kokoti 🏞 Alan ve tip: Satılık 683m2 alanında, konut amaçlı (SMG bölgesi) inşaat arazisi. Parsel, aile veya yatırım amaçlı bir yapı inşaatı için uygundur ve geçerli kentsel koşullara göre esnek planlama imkanı sunmaktadır. 📐 Yapı ve parametreler: – Alan: 683m2 – Minimum parsel: 300m2 – İşgal indeksi: 0.3 – İnşa indeksi: 0.6 – İzin verilen kat sayısı: P + 1 – Bodrum inşa etme imkanı ✅ Ek: – İnşaat arazisi – Aile evi veya duplex yapı için uygun – Harika bir yatırım fırsatı – Sakin ve umut verici bir yerleşim 📍 Konum ve çevre: Parsel, sakin çevresi ve artan konut gelişimi ile bilinen Donji Kokoti mahallesinde yer almaktadır ve Podgorica ile iyi bağlantılara sahiptir. 💶 Fiyat: 75€/m2 Toplam: 51.225€ 📞 İletişim: 📲 +382 67 85 55 88 📲 +382 67 33 73 72 🌐 www.matnekretnine.me

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 10.245 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

51.225 €

Peşinat

10.245 €

Kredi

40.980 €

Faiz

27.354 €

Aylık ödeme tutarı

228 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Mat Nekretnine

    Veljko Radulovic

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 637 m². Fiyat: 47.775 €

637 m²

Satılık

75 €/m²

47.775 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

30. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 707 m². Fiyat: 53.025 €

707 m²

Satılık

75 €/m²

53.025 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 683 m². Fiyat: 54.600 €

683 m²

Satılık

79,9 €/m²

54.600 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 767 m². Fiyat: 45.000 €

767 m²

Satılık

58,7 €/m²

45.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 50.000 €

1000 m²

Satılık

50 €/m²

50.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Fiyat: 51.500 €

600 m²

Satılık

85,8 €/m²

51.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Fiyat: 52.000 €

600 m²

Satılık

86,7 €/m²

52.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

22. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 850 m². Fiyat: 52.000 €

850 m²

Satılık

61,2 €/m²

52.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

16. dec 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1800 m². Fiyat: 102.000 €

1800 m²

Satılık

56,7 €/m²

102.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

15. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 3023 m². Fiyat: 270.000 €

3023 m²

Satılık

89,3 €/m²

270.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

5. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1090 m². Fiyat: 109.000 €

1090 m²

Satılık

100 €/m²

109.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 2100 m². Fiyat: 136.500 €

2100 m²

Satılık

65 €/m²

136.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

15. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 433 m². Fiyat: 65.000 €

433 m²

Satılık

150,1 €/m²

65.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

20. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1453 m². Fiyat: 108.975 €

1453 m²

Satılık

75 €/m²

108.975 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

13. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Fiyat: 54.000 €

600 m²

Satılık

90 €/m²

54.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 360.000 €

3000 m²

Satılık

120 €/m²

360.000 €