Satılık, Arazi Podgorica Donji Kokoti, 1200 m2

2. apr 2026.
Advert Image
1 / 3
Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

93.000 €

77,5 € / m²

Alan

1200 m²

Donji Kokotlar'da satılık arsa – 1200 m² 1200 m² büyüklüğünde bir arsa satılıktır, Donji Kokotlar'ın sakin bir bölümünde yer almaktadır. Konum, iyi erişim ve yakınlarda gelişmiş altyapı ile bir aile evi inşa etmek için idealdir. Temel bilgiler: • Alan: 1200 m² • Fiyat: 93.000 € • Aile yaşamı için uygun, sakin bir çevre • Arsaya iyi erişim Luxury Property Montenegro 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Özellikler

Yaklaşım

Asfalt

Kayıtlı

Evet

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 18.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

93.000 €

Peşinat

18.600 €

Kredi

74.400 €

Faiz

49.662 €

Aylık ödeme tutarı

414 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Anja Jovanovic

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1303 m². Fiyat: 108.000 €

1303 m²

Satılık

82,9 €/m²

108.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1090 m². Fiyat: 108.500 €

1090 m²

Satılık

99,5 €/m²

108.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

5. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1090 m². Fiyat: 109.000 €

1090 m²

Satılık

100 €/m²

109.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

16. dec 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1800 m². Fiyat: 102.000 €

1800 m²

Satılık

56,7 €/m²

102.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1500 m². Fiyat: 105.000 €

1500 m²

Satılık

70 €/m²

105.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

20. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1453 m². Fiyat: 108.975 €

1453 m²

Satılık

75 €/m²

108.975 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 767 m². Fiyat: 45.000 €

767 m²

Satılık

58,7 €/m²

45.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 637 m². Fiyat: 47.775 €

637 m²

Satılık

75 €/m²

47.775 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

16. dec 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

1800 m²

Satılık

56,7 €/m²

102.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

15. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 3023 m². Fiyat: 270.000 €

3023 m²

Satılık

89,3 €/m²

270.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

5. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

1090 m²

Satılık

100 €/m²

109.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 2100 m². Fiyat: 136.500 €

2100 m²

Satılık

65 €/m²

136.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

15. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 433 m². Fiyat: 65.000 €

433 m²

Satılık

150,1 €/m²

65.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

20. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

1453 m²

Satılık

75 €/m²

108.975 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

13. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Fiyat: 54.000 €

600 m²

Satılık

90 €/m²

54.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 360.000 €

3000 m²

Satılık

120 €/m²

360.000 €