Donji Kokoti (Podgorica)'de satılık arsa

Donji Kokoti (Podgorica)'de satılık arsa için 27 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Donji Kokoti'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

22. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 850 m². Fiyat: 52.000 €

850 m²

Satılık

61,2 €/m²

52.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1303 m². Fiyat: 108.000 €

1303 m²

Satılık

82,9 €/m²

108.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1729 m². Fiyat: 173.000 €

1729 m²

Satılık

100,1 €/m²

173.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 683 m². Fiyat: 54.600 €

683 m²

Satılık

79,9 €/m²

54.600 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1500 m². Fiyat: 105.000 €

1500 m²

Satılık

70 €/m²

105.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 50.000 €

1000 m²

Satılık

50 €/m²

50.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 2887 m². Fiyat: 360.000 €

2887 m²

Satılık

124,7 €/m²

360.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1090 m². Fiyat: 108.500 €

1090 m²

Satılık

99,5 €/m²

108.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 767 m². Fiyat: 45.000 €

767 m²

Satılık

58,7 €/m²

45.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 600 m². Fiyat: 52.000 €

600 m²

Satılık

86,7 €/m²

52.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 1417 m². Fiyat: 121.000 €

1417 m²

Satılık

85,4 €/m²

121.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Arazi

5. apr 2026.
Horizon Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donji Kokoti, Podgorica – 433 m². Fiyat: 64.950 €

433 m²

Satılık

150 €/m²

64.950 €