Donja Gorica (Podgorica)'de satılık arsa

Donja Gorica (Podgorica)'de satılık arsa için 18 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Donja Gorica'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

25. apr 2026.
LV REAL ESTATE
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 5750 m². Fiyat: 1.322.500 €

5750 m²

Satılık

230 €/m²

1.322.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 500 m². Fiyat: 60.000 €

500 m²

Satılık

120 €/m²

60.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 800 m². Fiyat: 109.000 €

800 m²

Satılık

136,3 €/m²

109.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 4552 m². Fiyat: 365.000 €

4552 m²

Satılık

80,2 €/m²

365.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 910 m². Fiyat: 136.500 €

910 m²

Satılık

150 €/m²

136.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 2705 m². Fiyat: 334.000 €

2705 m²

Satılık

123,5 €/m²

334.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 958 m². Fiyat: 115.000 €

958 m²

Satılık

120 €/m²

115.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 443 m². Fiyat: 73.000 €

443 m²

Satılık

164,8 €/m²

73.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 387 m². Fiyat: 46.000 €

387 m²

Satılık

118,9 €/m²

46.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 900 m². Fiyat: 350.000 €

900 m²

Satılık

388,9 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 100.000 €

1000 m²

Satılık

100 €/m²

100.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

1. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 924 m². Fiyat: 135.000 €

924 m²

Satılık

146,1 €/m²

135.000 €