Prodaja, Stan Budva Petrovac, 86 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Petrovac

M-1, 85300 Budva, Crna Gora

350.000 €

4.069,8 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

86 m²

Sprat / Spratnost

3

Stan u Petrovcu br. 2489 Prodaje se stilizovan namešten stan površine 86 m² sa dve spavaće sobe u prestižnom stambenom kompleksu, smeštenom iznad plaže Lučica u Petrovcu. Apartman se nalazi na drugom spratu (trećem od nivoa zemlje) i obuhvata prostran dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terasu sa predivnim panoramskim pogledom na more. Stambeni kompleks je okružen bujnom zelenilom i uređenim vrtom, u kojem rastu narandže i mandarine, smokve, breskve, masline i mnoštvo cveća. Na nekoliko minuta hoda nalazi se slikovita peščana plaža Lučica, a šetalištem se može prošetati do centra Petrovca. U cenu je uključena individualna zatvorena garaža i ostava. Kompleks se sastoji od šest kuća, utopljenih u vrtovima i maslinjacima. Arhitektura je izvedena u modernom stilu i skladno se uklapa u prirodno okruženje. Stan je potpuno namešten italijanskim nameštajem rađenim po meri i spreman za useljenje. Iz dnevnog boravka i terase pruža se očaravajući pogled na Jadransko more i zelena brda. Prednosti stana u Petrovcu i karakteristike završne obrade: – Panoramski aluminijumsko-drveni prozori sa električnim roletnama – Ojačana ulazna vrata – Mermerni podovi u dnevnom boravku – Parket od retkih afričkih vrsta drveta u spavaćim sobama – Podno grejanje u kupatilima – Italijanska sanitarija i visokokvalitetni završni materijali – Sistem klimatizacije sa režimima hlađenja i grejanja – Video-interfon, satelitska televizija (100+ kanala na ruskom jeziku) – Uređena ozelenjena teritorija sa parkingom – Centralne gradske komunalije Lokacija: – <a href="https://maps.app.goo.gl/R9QH7G96J8PLC5rU9">Plaža Lučica</a> — svega 700 m – <a href="https://mdrealty.me/property_city/petrovac/" data-type="property_city" data-id="288">Centar Petrovca</a> sa šetalištem, prodavnicama, pijacom, školom, restoranima i zdravstvenim ustanovama — na pešačkoj udaljenosti – Miran kraj sa čistim vazduhom i mnogo maslinovih stabala