Prodaja, Zemljište Kotor Prčanj, 817 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

205.000 €

250,9 € / m²

Kvadratura

817 m²

Građevinsko zemljište u Prčanju br. 1230 Plac zemljišta u Crnoj Gori, Kotor, Prčanj!!! 817 kv. m. Plac je ravan, bez nagiba. Nalazi se u drugom redu. Sa placa se pruža odličan pogled na ceo zaliv (kuće u prvom redu ne zaklanjaju pogled). Na placu se nalazi mala oronula kuća, koja je upisana u list nepokretnosti. Na placu takođe ima voćnih stabala.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 41.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

205.000 €

Učešće

41.000 €

Kredit

164.000 €

Kamata

109.470 €

Iznos mjesečne rate

912 €

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Zemljište za prodaju Prčanj, Kotor – 653 m². Cijena: 205.000 €

653 m²

Prodaja

313,9 €/m²

205.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Zemljište

19. nov 2025.
Horizon Real Estate
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Prčanj, Kotor – 585 m². Cijena: 265.000 €

585 m²

Prodaja

453 €/m²

265.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Zemljište za prodaju Prčanj, Kotor – 3000 m². Cijena: 300.000 €

3000 m²

Prodaja

100 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Hitno

Zemljište

30. maj 2025.
H

Zemljište za prodaju Prčanj, Kotor – 6416 m². Cijena: 352.000 €

6416 m²

Prodaja

54,9 €/m²

352.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Prčanj, Kotor – 3078 m². Cijena: 554.000 €

3078 m²

Prodaja

180 €/m²

554.000 €

Prodaja - Stan Kotor, Prčanj

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Prčanj, Kotor – 41 m², . Cijena: 175.000 €

Jednosoban

-

41 m²

Prodaja

175.000 €

Prodaja - Stan Kotor, Prčanj

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Prčanj, Kotor – 51 m², . Cijena: 175.000 €

Jednosoban

-

51 m²

Prodaja

175.000 €

Prodaja - Stan Kotor, Prčanj

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Prčanj, Kotor – 72 m², 1 kupatilo. Cijena: 222.000 €

Dvosoban

1

72 m²

Prodaja

222.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Hitno

Zemljište

30. maj 2025.

6416 m²

Prodaja

54,9 €/m²

352.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Zemljište

19. nov 2025.
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Adresa na upit

585 m²

Prodaja

453 €/m²

265.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

3000 m²

Prodaja

100 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

653 m²

Prodaja

313,9 €/m²

205.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Adresa na upit

3078 m²

Prodaja

180 €/m²

554.000 €