Prodaja, Stan Herceg Novi Baošići, 90 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Herceg Novi, Baošići

Baošići, Crna Gora

145.000 €

1.611,1 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

90 m²

Sprat / Spratnost

1

Stan u Baošićima br. 948 Ogroman trosoban stan u lepom i tihom predgrađu Herceg Novog, u naselju Baošići. Dobar izbor za porodicu koja traži stan u Crnoj Gori. Svetle i prostrane sobe, 2 udobne spavaće sobe i velika dnevna soba. Površina iznosi 90 m2. Ima terasu (izlaz na nju iz dve sobe), sa koje se pruža prelep pogled na Bokokotorski zaliv. Stan je opremljen klima-uređajem, kao i svim potrebnim za Vaš komfor. Kuća se nalazi u prijatnom zelenom kutku, a nakon kratke šetnje stižete do plaže. Ovde postoje restorani i kafići, razne prodavnice i sve što može zatrebati. Herceg Novi je jedan od najstarijih gradova Crne Gore i veoma popularno letovalište. Sa njim je dobra povezanost, prolazi magistralni put, aerodrom je u blizini, a možete koristiti i trajekt.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 29.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

145.000 €

Učešće

29.000 €

Kredit

116.000 €

Kamata

77.430 €

Iznos mjesečne rate

645 €

Stan

6. avg 2025.
Prodaja - Stan Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Baošići, Herceg Novi – 45 m², 1 kupatilo. Cijena: 140.000 €

Jednosoban

1

45 m²

Prodaja

140.000 €