Prodaja, Stan Podgorica Tološi, 48 m2

8. maj 2026.
Advert Image
1 / 9

Eksterni link

FR

Forum RE

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Tološi

Adresa na upit

115.000 €

2.395,8 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

48 m²

Sprat / Spratnost

1

Na prodaju jednosoban, nenamješten stan u Tološima, Podgorica. Stan ima 39 m² + 9 m² terase i nalazi se na visokom prizemlju nove zgrade. Uz stan ce biti obezbijeđeno i parking mjesto.

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 23.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

115.000 €

Učešće

23.000 €

Kredit

92.000 €

Kamata

61.410 €

Iznos mjesečne rate

511 €

Eksterni link

  • FR
    Forum RE

    Forum RE

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Tološi

Stan

12. sept 2025.
Prodaja - Stan Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Tološi, Podgorica – 48 m², 1 kupatilo. Cijena: 120.000 €

Jednosoban

1

48 m²

Prodaja

120.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tološi

Stan

17. dec 2025.
Prodaja - Stan Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Tološi, Podgorica – 52 m², 1 kupatilo. Cijena: 135.000 €

Jednosoban

1

52 m²

Prodaja

135.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tološi

Stan

8. feb 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Tološi, Podgorica – 39 m², 1 kupatilo. Cijena: 105.000 €

Jednosoban

1

39 m²

Prodaja

105.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tološi

Stan

30. apr 2026.