Prodaja, Stan Budva Ostalo, 181 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Xviii Ulica, 85310 Budva, Crna Gora

680.000 €

3.756,9 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

3

Kvadratura

181 m²

Sprat / Spratnost

4

Stan u Budvi br. 2566 Elegantan stan sa tri spavaće sobe u tihom centru Budve — 181 m² sa pogledom na more. Nudi se prostran stan ukupne površine 181 m², urađen po individualnom dizajnerskom projektu. Enterijer je osmišljen do najsitnijih detalja i spaja estetiku, komfor i funkcionalnost. Raspored obuhvata prostran dnevni boravak sa kaminom, tri udobne spavaće sobe i tri kupatila. Zahvaljujući visokim plafonima i velikim prozorima, stan je ispunjen prirodnom svetlošću, a iz prozora se pruža prijatan pogled na more. U završnoj obradi korišćeni su kvalitetni materijali, a postavljen je italijanski nameštaj, što naglašava status i nivo nekretnine. Zgrada se nalazi u tihom centru Budve — na pešačkoj udaljenosti su prodavnice, restorani, kafići i autobuska stanica. Do mora vodi ravna i pogodna staza, što je posebno važno za udoban svakodnevni život. Idealan izbor kako za celogodišnje stanovanje u Crnoj Gori, tako i za investiciju u likvidnu nekretninu uz more.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 136.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

680.000 €

Učešće

136.000 €

Kredit

544.000 €

Kamata

363.119 €

Iznos mjesečne rate

3.024 €