Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 193 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Adresa na upit

1.650.000 €

8.549,2 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

4

Kvadratura

193 m²

Stan u Porto Montenegru br. 3004 Ekskluzivan potpuno namešten stan sa tri spavaće sobe i površinom od 193 m² u zgradi Baia, Regent Pool Club Residences (Porto Montenegro u Tivtu). Stan se sastoji od dnevne sobe otvorenog plana sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe sa kupatilima i prostrane terase sa direktnim izlazom ka bazenu. Apartmani su potpuno opremljeni u skladu sa hotelskim standardima,u cenu je uključeno jedno parking mesto u garaži. Zgrada Baia je deo Regent Pool Club-a, tako da vlasnici stanova mogu da koriste usluge petozvezdanog hotelaRegent, uključujući bazene, spa, teretanu i druge pogodnosti. Zasnovane na modelu „hotelskog kondominijuma“, ove luksuzne rezidencije za prodaju sa opcionim programom izdavanja imaju direktan pristup uslugama i infrastrukturi petozvezdanog hotela Regent, a upravljački tim može da se pobrine za tehničko održavanje i administraciju izdavanja po želji vlasnika. O kompleksu Porto Montenegro Porto Montenegro— marina svetske klase i stambeni kompleks sa ekskluzivnim rezidencijama, buticima, hotelima i drugim objektima. Svaka zgrada ovde ima recepciju 24/7, upravljanje nekretninama, obezbeđenje, bazen i teretanu.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 330.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

1.650.000 €

Učešće

330.000 €

Kredit

1.320.000 €

Kamata

881.097 €