Prodaja, Stan Bar Ostalo, 46 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Bar, Ostalo

Adresa na upit

113.950 €

2.477,2 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

46 m²

Sprat / Spratnost

4

Stan u Dobrim Vodama br. 1822 Stan je idealan za investicije, izdavanje, kao i za porodični odmor. Opis: Stilski uređeni apartmani opremljeni su nameštajem i svim potrebnim za život. Podno grejanje u celom stanu, klima uređaj, interfon, internet, satelitska televizija. Hodnik: ugradni ormar. Prostrano kupatilo (tuš), veš mašina, fen. Kuhinja je potpuno opremljena: frižider, mašina za sudove, rerna, šporet sa 4 ringle, aspirator, mikrotalasna pećnica, električni čajnik, sav kuhinjski pribor. Spavaća zona: bračni krevet, noćni ormarići, komoda, izlaz na terasu sa koje se pruža predivan pogled na more! U dnevnoj zoni nalazi se sto sa stolicama i ugaona garnitura (na razvlačenje). Tako u stanu istovremeno mogu boraviti 4 osobe.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 22.790 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

113.950 €

Učešće

22.790 €

Kredit

91.160 €

Kamata

60.849 €

Iznos mjesečne rate

507 €

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Garsonjera za prodaju Ostalo, Bar – 42 m², 1 kupatilo. Cijena: 94.100 €

Garsonjera

1

42 m²

Prodaja

94.100 €

Prodaja - Stan Bar, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Bar, Ostalo