Prodaja, Stan Bar Ostalo, 42 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Bar, Ostalo

Adresa na upit

94.100 €

2.240,5 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

42 m²

Sprat / Spratnost

2

Stan u Dobrim Vodama br. 1820 Opis: Apartman - studio je opremljen nameštajem i svim potrebnim za život. Podno grejanje u celom stanu, klima uređaj, internet, satelitska televizija. Hodnik: ugradni ormar. Prostrano kupatilo (tuš), veš mašina. Potpuno opremljena kuhinja: frižider, mašina za pranje sudova, rerna, ploča sa 4 ringle, aspirator, mikrotalasna pećnica, kompletno kuhinjsko posuđe. Spavaća zona: bračni krevet, noćni stočići. Sa terase se pruža predivan pogled na more i planine. U dnevnoj zoni nalazi se sto sa stolicama i ugaona rasklopiva garnitura.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 18.820 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

94.100 €

Učešće

18.820 €

Kredit

75.280 €

Kamata

50.249 €

Iznos mjesečne rate

418 €

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Bar – 45 m², 1 kupatilo. Cijena: 100.000 €

Jednosoban

1

45 m²

Prodaja

100.000 €

Prodaja - Stan Bar, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Garsonjera za prodaju Ostalo, Bar – 42 m², 1 kupatilo. Cijena: 102.480 €

Garsonjera

1

42 m²

Prodaja

102.480 €