Prodaja, Stan Podgorica Blok 6, 52 m2

7. maj 2026.
Advert Image
1 / 14
Vukajlo Ivanović

Vukajlo Ivanović

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Blok 6

Blok 6

175.000 €

3.365,4 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

52 m²

Prodaje se stan površine 52m2 u Zetagradnji u Bloku 6. Nalazi se na 8. spratu od ukupnih 10. u zgradi sa 2 lifta. Struktura stana: dnevni boravak, ugradna kuhinja, trpezarija, hodnik, spavaća soba i kupatilo. U blizini se nalaze prodavnice, restorani, šoping centri, fakultet. Može se dodatno kupiti i garažno mjesto.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 35.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

175.000 €

Učešće

35.000 €

Kredit

140.000 €

Kamata

93.450 €

Iznos mjesečne rate

778 €

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content
    Dandelion Real Estate

    Vukajlo Ivanović

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Blok 6

Stan

27. apr 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Blok 6

Podgorica, Blok 6

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Blok 6, Podgorica – 52 m², 1 kupatilo. Cijena: 175.000 €

Jednosoban

1

52 m²

Prodaja

175.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Blok 6

Stan

11. jul 2025.
Domus Nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Blok 6

Podgorica, Blok 6

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Blok 6, Podgorica – 56 m², 1 kupatilo. Cijena: 126.000 €

Jednosoban

1

56 m²

Prodaja

126.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Blok 6

Stan

11. feb 2026.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Stan Podgorica, Blok 6

Podgorica, Blok 6

Blok 6

Jednosoban stan za prodaju Blok 6, Podgorica – 43 m², 1 kupatilo. Cijena: 140.000 €