Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 89 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Adresa na upit

650.000 €

7.303,4 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

89 m²

Sprat / Spratnost

5

Stan u Porto Montenegru br. 3035 Namešten stan sa dve spavaće sobe, zgrada Alba, kompleks Boka Place, Tivat Ovaj svetao i moderan stan sa dve spavaće sobe nalazi se u zgradi Alba, koja je deo novog stambeno-komercijalnog kompleksa Boka Place u Porto Montenegru. Ukupna površina apartmana iznosi 89 m². Raspored obuhvata prostrani dnevni boravak otvorenog koncepta sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, vešeraj i veliku terasu površine 12 m². Spavaće sobe: 2 Kupatila: 2 Površina objekta: 89 m² Novogradnja Stan se prodaje potpuno namešten, sa modernim enterijerom i spreman je za useljenje ili izdavanje. O kompleksu Boka Place u Porto Montenegru, u Tivtu Boka Place je nova dinamična gradska četvrt u prestižnom delu Porto Montenegro, koja spaja život uz more sa udobnošću savremene infrastrukture. Ovde se nalaze prodavnice, butici svetskih brendova, kafići, restorani, bioskop, hotel i wellness centar, zelene javne površine i umetničke galerije. Sve rezidencije Boka Place pažljivo su osmišljene — kombinuju funkcionalnost, estetiku i maksimalan komfor, stvarajući idealan prostor za život i odmor na Jadranskoj obali.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 130.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

650.000 €

Učešće

130.000 €

Kredit

520.000 €

Kamata

347.099 €

Iznos mjesečne rate