Prodaja, Stan Podgorica Stari Aerodrom, 43 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 11
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Stari Aerodrom

Adresa na upit

127.000 €

2.953,5 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

43 m²

Sprat / Spratnost

7

PRODAJA, JEDNOSOBAN STAN, STARI AERODROM Prodaje se funkcionalan i lijepo organizovan jednosoban stan površine 43m², smješten u naselju Stari Aerodrom. Stan je prazan i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje. Struktura stana: • Dnevna soba • Kuhinja • Spavaća soba • Kupatilo • Hodnik • Terasa Stan je dobro osvijetljen, sa prijatnim rasporedom prostorija i maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se u mirnom dijelu naselja, u blizini svih neophodnih sadržaja: škola, vrtića, marketa, kafića i javnog prevoza. Uz stan dolazi i garažno mjesto koje je uključeno u cijenu, što predstavlja veliku prednost u ovom dijelu grada. Cijena: 127.000€ LUXURY PROPERTY 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 25.400 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

127.000 €

Učešće

25.400 €

Kredit

101.600 €

Kamata

67.818 €

Iznos mjesečne rate

565 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Stari Aerodrom

Stan

15. okt 2025.
Prodaja - Stan Podgorica, Stari Aerodrom

Podgorica, Stari Aerodrom

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Stari Aerodrom, Podgorica – 41 m², 1 kupatilo. Cijena: 102.500 €

Jednosoban

1

41 m²

Prodaja

102.500 €

Prodaja - Stan Podgorica, Stari Aerodrom