Prodaja, Stan Budva Ostalo, 46 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 8

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Adresa na upit

190.000 €

4.130,4 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

46 m²

Sprat / Spratnost

2

Stan u Budvi br. 2586 Nudi se na prodaju jednosoban stan sa pogledom na more. Stan površine 46 m² nalazi se na 2. spratu stambene zgrade. Stan je smešten u jednom od najprestižnijih delova Budve – Gospoština, u neposrednoj blizini Starog grada i obale. Osnovne karakteristike: Površina: 46 m²Sprat: 21 spavaća sobaTerasa sa pogledom na morePodno grejanjePodzemni parking uključen u cenuRaspored obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i prostranu terasu sa pogledom na more. Stan je opremljen sistemom podnog grejanja, što obezbeđuje dodatni komfor tokom cele godine. U cenu je takođe uključeno podzemno parking mesto, što predstavlja značajnu prednost za centar Budve. Lokacija: Stari grad Budve — oko 300–500 mPlaža Mogren — oko 500–700 mBudvanska riva — oko 400–600 mKafići, restorani i prodavnice — 200–400 mTQ Plaza — oko 700–900 mInvesticioni potencijal: Stan predstavlja odličnu investicionu priliku sa visokim potencijalom prinosa, kao i udoban dom uz more. Nekretnine u naselju Gospoština uživaju stabilno visoku potražnju zahvaljujući svojoj lokaciji u blizini Starog grada i najboljih plaža Budve.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 38.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

190.000 €

Učešće

38.000 €

Kredit

152.000 €

Kamata

101.460 €

Iznos mjesečne rate