Prodaja, Stan Budva Ostalo, 45 m2

03119599
-
Prodaja
Stan Budva, Ostalo
Adresa na upit
158.095 €
3.513,2 € / m²
Broj soba
1
Broj kupatila
1
Kvadratura
45 m²
Stan u Budvi br. 2389 Jedinstveni stambeni kompleks u srcu Budvanske rivijere spaja komfor, bezbednost i prvoklasnu infrastrukturu. Kompleks je smešten u okruženju zelenila, stvarajući atmosferu udobnosti i privatnosti. U prizemlju je predviđena međunarodna škola, koja će obezbediti kvalitetno obrazovanje za decu. U perspektivi je planirana izgradnja savremene bolnice i obilaznice, koja će povezati kompleks sa aerodromom Tivat. Arhitektura je izvedena u mediteranskom stilu, koji se savršeno uklapa u slikoviti pejzaž Budvanske rivijere. Visokokvalitetna završna obrada i pažnja posvećena detaljima obezbeđuju komfor i udobnost za stalni boravak ili odmor. Ovo je mesto gde priroda, komfor i savremena infrastruktura stvaraju idealan prostor za život. Kontaktirajte nas da saznate više i rezervišete svoj novi dom iz snova.
Dodatne karakteristike
Stanje
Novogradnja
Kalkulator kredita
Učešće
20.0%5%
50%
Iznos: 31.619 €
Kamatna stopa
4.50%1%
8%
Rok otplate
25 god5 god
35 god
Cijena nekretnine
158.095 €
Učešće
31.619 €
Kredit
126.476 €
Kamata
84.422 €
Iznos mjesečne rate
703 €
Pokreni navigaciju pomoću
MD RealtyTaisija Golovach
Slične nekretnine

Stan
Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 45 m², 1 kupatilo. Cijena: 127.856 €
Jednosoban
1
45 m²
Prodaja
127.856 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 46 m², 1 kupatilo. Cijena: 128.000 €
Jednosoban
1
46 m²
Prodaja
128.000 €

Stan
Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 48 m², 1 kupatilo. Cijena: 130.000 €