Prodaja, Stan Podgorica Tuški Put, 52 m2

Premium

11. maj 2026.
Advert Image
1 / 10
Monika  Deda

Monika Deda

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Tuški Put

Adresa na upit

120.000 €

2.307,7 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

52 m²

Sprat / Spratnost

Prizemlje

Prodaje se jednosoban stan površine 52m² na Tuškom Putu. Smješten na visokom prizemlju zgrade Medicinskih radnika. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora i spratnosti, idealan je kako za porodični život, tako i za izdavanje. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima – u blizini se nalaze marketi, škole, vrtići, apoteke i ostali sadržaji potrebni za svakodnevni život.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 24.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

120.000 €

Učešće

24.000 €

Kredit

96.000 €

Kamata

64.080 €

Iznos mjesečne rate

534 €

  • Uploaded content
    Domus Nekretnine

    Monika Deda

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Stan

6. feb 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Tuški Put, Podgorica – 48 m², 1 kupatilo. Cijena: 125.000 €

Jednosoban

1

48 m²

Prodaja

125.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Stan

18. nov 2025.
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Tuški Put, Podgorica – 50 m², 1 kupatilo. Cijena: 130.000 €

Jednosoban

1

50 m²

Prodaja

130.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put