Prodaja, Stan Podgorica Tuški Put, 59 m2

26. jan 2026.
Advert Image
1 / 10

Eksterni link

Veljko Radulovic

Veljko Radulovic

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Tuški Put

Ul. 4. Jul

179.000 €

3.033,9 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

59 m²

Sprat / Spratnost

2

PRODAJA – Dvosoban stan (59m2), Podgorica, Tuški put – 179.000€ 📍 Lokacija: Podgorica, Razvršje – ulica 4. jul, Tuški put 📐 Površina i tip: Dvosoban stan – 59m2, drugi sprat, orijentacija jugoistok 🏠 Opis nekretnine: Prodaje se luksuzno namješten dvosoban stan u novogradnji, u mirnom i traženom dijelu Podgorice – Razvršje. Stan je pažljivo uređen, sa akcentom na kvalitet, funkcionalnost i udobnost, svijetao i prozračan, sa balkonom koji dodatno doprinosi osjećaju komfora. Idealan za život ili kao investicija. 📐 Raspored prostorija: – Hodnik – Dnevni boravak – Kuhinja – Trpezarija – Dvije spavaće sobe – Balkon ✅ Dodatno: – Luksuzno namješten – Novogradnja – Sopstveno parking mjesto pod rampom – Mirna i poželjna lokacija 📍 Lokacija i okruženje: Razvršje – blizina svih važnih gradskih sadržaja i dobra saobraćajna povezanost. 💶 Cijena: 179.000€ 📞 Kontakt: 📲 +382 67 85 55 88 📲 +382 67 33 73 72 🌐 www.matnekretnine.me

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 35.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

179.000 €

Učešće

35.800 €

Kredit

143.200 €

Kamata

95.586 €

Iznos mjesečne rate

796 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Mat Nekretnine

    Veljko Radulovic

Slične nekretnine