Prodaja, Kuća Herceg Novi Zelenika, 228 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Herceg Novi, Zelenika

Zelenika, Crna Gora

750.000 €

3.289,5 € / m²

Broj soba

7

Broj kupatila

1

Kvadratura

228 m²

Kuća u Zelenici br. 286 Prodaje se nova trospratna kuća u Zelenici, na 350 metara od mora. Na teritoriji se nalazi bašta sa mladim drvećem, zona za roštilj, garaža. Površina parcele iznosi 300 m2, ukupna površina kuće 228 m2. Raspored: 1. sprat - 73 kv.m., poseban ulaz, dve spavaće sobe, kuhinja-trpezarija, dnevni boravak, garaža (16 kv.m.) 2. sprat - 70 kv.m., poseban ulaz, kuhinja-trpezarija, dnevni boravak, terasa 3. sprat - 69 kv.m., ulaz unutrašnjim stepeništem sa 2. sprata, dve spavaće sobe, radna soba, terasa. Sve prostorije imaju sistem klimatizacije, centralno vodeno grejanje, kuća je priključena na gradsku kanalizaciju.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 150.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

750.000 €

Učešće

150.000 €

Kredit

600.000 €

Kamata

400.498 €

Iznos mjesečne rate

3.335 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Herceg Novi, Zelenika

Herceg Novi, Zelenika

Zelenika, Crna Gora

Dvosobna kuća za prodaju Zelenika, Herceg Novi – 125 m², 2 kupatila. Cijena: 390.000 €

2

2

125 m²

Prodaja

390.000 €

Prodaja - Stan Herceg Novi, Zelenika

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Herceg Novi, Zelenika

Herceg Novi, Zelenika

Zelenika, Crna Gora