Prodaja, Kuća Žabljak Borje, 90 m2

14. maj 2026.
Advert Image
1 / 11

Eksterni link

Ivana Master

Ivana Master

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Žabljak, Borje

Adresa na upit

120.000 €

1.333,3 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

90 m²

Na svega 2,5 km od centra Žabljaka, u tišini netaknute prirode i okružena mirisom borovine, nalazi se ova šarmantna planinska kuća površine 90 m2, pažljivo osmišljena za one koji umiju da prepoznaju istinski kvalitet života. Kuća se prostire na dva nivoa i odiše toplinom doma i elegancijom planinskog ambijenta. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja i trpezarija skladno povezani u cjelinu stvorenu za uživanje i druženje. Na spratu su smještene tri udobne spavaće sobe, kupatilo i dodatni toalet, pružajući komfor i privatnost porodici i gostima. Smještena na placu od 250 m2, ova nekretnina predstavlja savršen spoj intime, prirode i funkcionalnosti. Odlična izolacija omogućava prijatan boravak tokom svih godišnjih doba-bilo da tražite miran porodični kutak, luksuzno planinsko utočište ili investiciju sa karakterom. Ovo nije samo kuća. Ovo je mjesto gdje jutra mirišu na šumu, gdje tišina ima vrijednost i gdje priroda postaje dio svakodnevnog života.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 24.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

120.000 €

Učešće

24.000 €

Kredit

96.000 €

Kamata

64.080 €

Iznos mjesečne rate

534 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Slične nekretnine
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

21. apr 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

Jednosobna kuća za prodaju Borje, Žabljak – 70 m², 1 kupatilo. Cijena: 145.000 €

1

1

70 m²

Prodaja

145.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

3. maj 2026.
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

Trosoba kuća za prodaju Borje, Žabljak – 99 m², 1 kupatilo. Cijena: 170.000 €

3

1

99 m²

Prodaja

170.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

9. maj 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Borje II

Trosoba kuća za prodaju Borje, Žabljak – 45 m², 1 kupatilo. Cijena: 170.000 €

3

1

45 m²

Prodaja

170.000 €

Prodaja - Stan Žabljak, Borje

Stan

14. dec 2025.
Prodaja - Stan Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

Trosoban stan za prodaju Borje, Žabljak – 100 m², 1 kupatilo. Cijena: 125.000 €

Trosoban

1

100 m²

Prodaja

125.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

4. jan 2026.
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Borje, Žabljak – 207 m², 3 kupatila. Cijena: 310.000 €

6

3

207 m²

Prodaja

310.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Ostalo

Kuća

14. jun 2025.
Prodaja - Kuća Žabljak, Ostalo

Žabljak, Ostalo

Adresa na upit

Jednosobna kuća za prodaju Ostalo, Žabljak – 240 m², 1 kupatilo. Cijena: 139.050 €

1

1

240 m²

Prodaja

139.050 €

Prodaja - Zemljište Žabljak, Borje

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Borje, Žabljak – 300 m². Cijena: 14.000 €

300 m²

Prodaja

46,7 €/m²

14.000 €

Prodaja - Zemljište Žabljak, Borje

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Borje, Žabljak – 1193 m². Cijena: 50.000 €

1193 m²

Prodaja

41,9 €/m²

50.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

4. jan 2026.
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

6

3

207 m²

Prodaja

310.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

21. apr 2026.
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

1

1

70 m²

Prodaja

145.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

3. maj 2026.
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

3

1

99 m²

Prodaja

170.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

9. maj 2026.
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Borje II

3

1

45 m²

Prodaja

170.000 €