Prodaja, Stan Podgorica City Kvart, 30 m2

Čelebić
-
-
Prodaja
Stan Podgorica, City Kvart
Adresa na upit
104.100 €
3.470 € / m²
Broj soba
Garsonjera
Broj kupatila
1
Kvadratura
30 m²
Sprat / Spratnost
1
SUNCE NEKRETNINE - prodaja - Garsonjera 30m² u City Kvartu(prva zgrada na bulevaru), prvi sprat. Trenutno se izdaje. Pogodno za život i izdavanje. Cijena 104.000€. Sunce nekretnine 069 155 195 069 600 085
Dodatne karakteristike
Nema podataka
Kalkulator kredita
Učešće
20.0%5%
50%
Iznos: 20.820 €
Kamatna stopa
4.50%1%
8%
Rok otplate
25 god5 god
35 god
Cijena nekretnine
104.100 €
Učešće
20.820 €
Kredit
83.280 €
Kamata
55.589 €
Iznos mjesečne rate
463 €
Čelebić
Sunce nekretnineNemanja Pavićević
Slične nekretnine

Stan
Garsonjera za prodaju City Kvart, Podgorica – 29 m², 1 kupatilo. Cijena: 92.000 €
Garsonjera
1
29 m²
Prodaja
92.000 €

Stan
Garsonjera
1
29 m²
Prodaja
92.000 €

Stan
Garsonjera za prodaju City Kvart, Podgorica – 29 m², 1 kupatilo. Cijena: 98.000 €
Garsonjera
1
29 m²
Prodaja
98.000 €

Stan
Garsonjera za prodaju City Kvart, Podgorica – 30 m², 1 kupatilo. Cijena: 99.000 €
Garsonjera
1
30 m²
Prodaja
99.000 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju City Kvart, Podgorica – 30 m², 1 kupatilo. Cijena: 100.000 €
Jednosoban
1
30 m²
Prodaja
100.000 €

Stan
Garsonjera za prodaju City Kvart, Podgorica – 30 m², 1 kupatilo. Cijena: 102.000 €
Garsonjera
1
30 m²
Prodaja
102.000 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju City Kvart, Podgorica – 30 m², 1 kupatilo. Cijena: 105.000 €
Jednosoban
1
30 m²
Prodaja
105.000 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju City Kvart, Podgorica – 32 m², 1 kupatilo. Cijena: 109.000 €
Jednosoban
1
32 m²
Prodaja
109.000 €
Nekretnine u blizini

Stan
Jednosoban stan za prodaju City Kvart, Podgorica – 53 m², 1 kupatilo. Cijena: 149.000 €
Jednosoban
1
53 m²
Prodaja
149.000 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju City Kvart, Podgorica – 47 m², 1 kupatilo. Cijena: 175.000 €
Jednosoban
1
47 m²
Prodaja
175.000 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju City Kvart, Podgorica – 51 m², 1 kupatilo. Cijena: 153.000 €
Jednosoban