Prodaja, Stan Budva Ostalo, 97 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Adresa na upit

820.000 €

8.453,6 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

2

Kvadratura

97 m²

Stambeni kompleks u Budvi br. 2184 Dukley Gardens, smešten na poluostrvu Zavala, u samom srcu živopisne Budvanske rivijere u Crnoj Gori, s pravom se smatra jednim od najboljih elitnih stambenih kompleksa mediteranskog regiona. Ovaj kompleks odlikuje bujna vegetacija i graniči se s morskom obalom, prostirući se oko atraktivnog grada Budve. Odavde se pružaju zadivljujući pogledi na Jadransko more i ostrvo Sveti Nikola, koje je sačuvalo svoju netaknutu lepotu. Prozori svake rezidencije gledaju na more, omogućavajući stanovnicima da uživaju u prelepim pogledima na obalu. Svaka stambena zgrada nalazi se samo nekoliko koraka od odličnih plaža, koje prelaze u more sa ravnim i blagim dnom, što omogućava deci da se bezbedno kupaju u toplim letnjim vodama Jadrana. Ova prijatna oaza idealno je smeštena samo nekoliko minuta hoda od brojnih mesta za zabavu u Budvi i predstavlja jedinstven stambeni kompleks klase „de luks“ u Crnoj Gori. Glavne prednosti kompleksa su 3 privatne plaže sa kompletnom uslugom, 24-časovni konsijerž i služba obezbeđenja, privatni parking i parking sa uslugom, iznajmljivanje automobila, motocikala i čamaca, čarteri gliserom do Budve i Starog grada, dečji centar, letnji kamp, vrtić, usluge čuvanja dece, međunarodna škola Dukley Academy, stilizovani barovi i restorani, beach club na obali mora, sistem „pametna kuća“. Na prodaju su dostupni sledeći apartmani: Vila 5 – apartman S2 – 1 spavaća soba, 97 m2, pogled na more Cena:€820 000 Cena paketa nameštaja i dodataka: €30 000. Vila 4– apartman S2 – 1 spavaća soba, 95 m2, pogled na more Cena:€960 000 Cena paketa nameštaja i dodataka: €35 000. Vila 28– apartman A1 – 2 spavaće sobe, 146 m2, pogled na planine i baštu Cena:€850 000 Cena paketa nameštaja i dodataka: €40 000. Vila 26– apartman A1 – 2 spavaće sobe, 149 m2, pogled na planine i baštu Cena:€950 000 Cena paketa nameštaja i dodataka: €45 000. Vila 32– apartman S2 – 2 spavaće sobe, 133 m2, bočni pogled na more i kompleks Cena:€950 000 Cena paketa nameštaja i dodataka: €35 000. Vila 29– apartman A1 – 2 spavaće sobe, 147 m2, pogled na kompleks Cena:€900 000 Cena paketa nameštaja i dodataka: €45 000. Vila 25– apartman A3 – 2 spavaće sobe, 172 m2, pogled na more, planine i Budvu Cena:€1 200 000 Cena paketa nameštaja i dodataka: €45 000. Vila 33– apartman A1 – 3 spavaće sobe, 214 m2, pogled na more, baštu i Budvansku rivijeru Cena:€1 550 000 Cena paketa nameštaja i dodataka: €60 000. Kupovina apartmana u Dukley Gardens je odlična opcija za investiciju. Moguće je plaćanje u jednoj od top 10 kriptovaluta.