Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 42 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Adresa na upit

136.030 €

3.238,8 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

42 m²

Stanovi u Tivtu br. 2461 Elegantan stambeni kompleks nalazi se u jednom od najlepših delova Tivta, samo nekoliko minuta od šetališta Porto Montenegro i uređenih plaža Jadranske obale. Projekat je izveden u savremenom arhitektonskom stilu, uz upotrebu prirodnog kamena, panoramskog zastakljenja i visokokvalitetnih inženjerskih rešenja. Nude se jednosobni i dvosobni apartmani površine od 42 do 90 m², uključujući opcije sa prostranim terasama i privatnim dvorištima u prizemlju. Panoramski prozori ispunjavaju prostorije prirodnim svetlom i otvaraju pogled na more, grad i zelena brda. Prednosti: Okruženje i infrastruktura Kompleks se nalazi u mirnom i zelenom delu, idealnom kako za stalni boravak, tako i za sezonski odmor. U blizini se nalaze prodavnice, marketi, butici, restorani visoke kuhinje i poznata jahting marina. Sve što je potrebno za život — na pešačkoj udaljenosti. Idealna kombinacija komfora i načina života Ovi apartmani su stvoreni za one koji traže mir, privatnost i visok nivo života na obali. Odličan izbor kako za sopstveno stanovanje, tako i kao investicija sa visokim potencijalom za izdavanje.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 27.206 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

136.030 €

Učešće

27.206 €

Kredit

108.824 €

Kamata

72.640 €

Iznos mjesečne rate

605 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću