Prodaja, Stan Budva Ostalo, 116 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Adresa na upit

395.000 €

3.405,2 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

4

Kvadratura

116 m²

Sprat / Spratnost

4

Stan u Budvi br. 2025 Prodaje se stan u centru grada Budve, u neposrednoj blizini mora. Čista nova zgrada, opremljena liftom. Stan se nalazi na četvrtom spratu petospratnice. Stan ukupne površine 116 kvadratnih metara (sa stvarnom površinom 121 m2) obuhvata: — Kuhinju spojenu sa trpezarijom; — Dnevnu sobu; — Tri spavaće sobe; — Dva kupatila i dva gostinska toaleta; — Terasu. Potpuno je namešten i opremljen kućnim aparatima. Pametan raspored omogućava podelu na dva potpuno funkcionalna stana. U cenu je uključen podzemni parking. U neposrednoj blizini nalazi se sve što je potrebno za udoban život, a to su restorani, kafići, saloni lepote, škola, zdravstvene usluge, prodavnice i butici.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 79.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

395.000 €

Učešće

79.000 €

Kredit

316.000 €

Kamata

210.929 €

Iznos mjesečne rate

1.756 €

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 105 m², 1 kupatilo. Cijena: 340.000 €

Dvosoban

1

105 m²

Prodaja

340.000 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo