Prodaja, Stan Budva Ostalo, 123 m2

03119599
-
Prodaja
Stan Budva, Ostalo
Budva, Crna Gora
393.600 €
3.200 € / m²
Broj soba
3
Broj kupatila
1
Kvadratura
123 m²
Sprat / Spratnost
3
Stan u Budvi br. 526 Apartmani se nalaze u neposrednoj blizini morske obale, na pešačkoj udaljenosti od najboljih plaža Crne Gore i razvijene infrastrukture grada Budve. Stan površine 123 m2 na trećem spratu osmospratnice, odlikuje se odličnim rasporedom: dnevna soba sa panoramskim zastakljenjem, kuhinja, tri spavaće sobe, tri kupatila i prostrana terasa sa pogledom na more. Prilikom izgradnje zgrade korišćene su najnovije tehnologije i savremeni materijali. Zgrada je opremljena liftom i interfonom. Stepeništa i podesti obloženi su mermerom. U unutrašnjoj završnoj obradi stanova korišćeni su prirodni parket i španska keramika. Stan je opremljen klima-uređajem, a ugrađena su i individualna brojila za potrošnju vode i električne energije u skladu sa evropskim standardima. Oko zgrade je razvijena infrastruktura: supermarket, kafići, restorani. Ostali stanovi u zgradi: 4. sprat 122 m2 402 600 evra, 5. sprat 123 m2 418 200 evra, 6. sprat 124 m2 434 000 evra, 8. sprat 143 m2 543 400 evra.
Dodatne karakteristike
Nema podataka
Kalkulator kredita
Učešće
20.0%5%
50%
Iznos: 78.720 €
Kamatna stopa
4.50%1%
8%
Rok otplate
25 god5 god
35 god
Cijena nekretnine
393.600 €
Učešće
78.720 €
Kredit
314.880 €
Kamata
210.182 €
Iznos mjesečne rate
1.750 €
Pokreni navigaciju pomoću
MD RealtyTaisija Golovach
Slične nekretnine

Stan
Trosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 129 m², 2 kupatila. Cijena: 379.000 €
Trosoban
2
129 m²
Prodaja