Prodaja, Stan Kotor Ostalo, 20 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Ostalo

Adresa na upit

66.600 €

3.330 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

20 m²

Stan u Kotoru br. 2229 Nudimo na prodaju novi, u izgradnji, elegantan i moderan klubni dom u Lastvi, u predgrađu Budve. Prostirući se na svega 7 kilometara od srca Budve, ovo mesto spaja blizinu gradske infrastrukture i mir prirode. Prelepe plaže, uključujući i čuvenu plažu Jaz, nalaze se na samo 4 kilometra. Savremeno arhitektonsko rešenje, pažljivo projektovani studio apartmani, površine od 20 do 35 kvadratnih metara, nude prostor za kreativnost i komfor. Ako je potrebno više prostora, stanovi sa jednom spavaćom sobom, u rasponu od 36 do 50 kvadratnih metara, pružaju vam prijatan kutak u kojem možete uživati u miru i privatnosti. Ovaj stambeni kompleks takođe obezbeđuje vaš komfor kroz dva nivoa parkinga, pružajući praktičnost i bezbednost za vaša vozila. Sa tri stambena sprata pruža se zadivljujući pogled na slikovitu okolinu, dodajući vašim danima dašak magije. Posebna pažnja posvećuje se kvalitetu gradnje uz korišćenje savremenih tehnologija, što garantuje dugotrajnu otpornost i sigurnost vašeg doma. Istovremeno, cena, počev od 1850 evra po kvadratnom metru, čini ovaj projekat dostupnim za ljubitelje kvalitetnog života. U fazi izgradnje moguće je spajanje susednih stanova.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 13.320 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

66.600 €

Učešće

13.320 €

Kredit

53.280 €