Prodaja, Stan Kotor Lastva Grbaljska, 27 m2

2. apr 2026.
Advert Image
1 / 5
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Lastva Grbaljska

Adresa na upit

70.500 €

2.611,1 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

27 m²

Sprat / Spratnost

Prizemlje

Na prodaju garsonjera u naselju Aura Vittalis! Naselje se sastoji od dve moderno dizajnirane zgrade, savršeno uklopljene u prirodno okruženje. Višestruki sportski tereni, privatnost, mir i brz pristup moru i urbanim sadržajima čine ovu lokaciju idealnom za kvalitetan i udoban život. Garsonjera u ovom luksuznom kompleksu pruža savršen spoj komfora, modernog dizajna i aktivnog načina života. Lokacija: Lastva Grbaljska Površina: 27.36m² Udaljenost od mora: 8km Pogled: ne Broj prostorija: 2 Broj kupatila: 1 Balkon: da Sprat: prizemlje Lift: 2 Garaža: nema Uknjižen: U izgradnji, rok završetka jun 2026 Tip zgrade: mala luksuzna zgrada u kompleksu Cijena: 70.500€ Luxury Property Montenegro 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 14.100 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

70.500 €

Učešće

14.100 €

Kredit

56.400 €

Kamata

37.647 €

Iznos mjesečne rate

313 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Anja Jovanovic

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Kotor, Lastva Grbaljska

Stan

15. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Lastva Grbaljska

Kotor, Lastva Grbaljska

Adresa na upit

Garsonjera za prodaju Lastva Grbaljska, Kotor – 27.36 m², 1 kupatilo. Cijena: 70.383 €