Prodaja, Stan Podgorica Zabjelo, 19 m2

9. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Eksterni link

Ivana Master

Ivana Master

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

60.000 €

3.157,9 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

19 m²

Prodaje se potpuno opremljena garsonjera površine 19 m2 na atraktivnoj lokaciji na Zabjelu. Stan se nalazi u blizini Big Fashiona, KBC, Poreske uprave, atraktivnih lokala i restorana što je još jedna od prednosti. Može biti idealan za studente ili zaposlene. Garsonjera je spremna za useljenje-nije potrebno nikakvo dodatno ulaganje. Opremljena je svim neophodnim uređajima: veš mašina, veliki frižider, kompletan namještaj, kao i zastakljena terasa koja pruža dodatni komfor. Stan se nalazi na 4. spratu u mirnom i porodičnom naselju. U planu je ugradnja lifta.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 12.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

60.000 €

Učešće

12.000 €

Kredit

48.000 €

Kamata

32.040 €

Iznos mjesečne rate

267 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

25. dec 2025.
Popović Prime Estate
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Garsonjera za prodaju Zabjelo, Podgorica – 19 m², 1 kupatilo. Cijena: 72.000 €

Garsonjera

1

19 m²

Prodaja

72.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

27. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Garsonjera za prodaju Zabjelo, Podgorica – 27 m², 1 kupatilo. Cijena: 59.400 €