Prodaja, Stan Podgorica Zabjelo, 95 m2

12. maj 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Ivana Master

Ivana Master

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

195.000 €

2.052,6 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

2

Kvadratura

95 m²

Prodaje se nov trosoban stan 95m2 u novoj zgradi, ulica Vojislavljevica na Zabjelo, Podgorica.Stan se nalazi na 2. spratu novogradnje sa liftom.Na odlicnoj lokaciji, idealnoj za porodicni zivot ili kao investicija za izdavanje, u blizini svih bitnih sadrzaja za zivot.Garazno parking mjesto obezbijedjeno.Kupac je oslobodjen poreza od 3% prilikom kupovine.Mogucnost kupovine iz kredita. Garazno parking mjesto obezbijedjeno.Zgrada useljiva jun 2026 godine.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 39.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

195.000 €

Učešće

39.000 €

Kredit

156.000 €

Kamata

104.130 €

Iznos mjesečne rate

867 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

21. feb 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Trosoban stan za prodaju Zabjelo, Podgorica – 95 m², 2 kupatila. Cijena: 175.000 €

Trosoban

2

95 m²

Prodaja

175.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Hitno

Stan

10. mart 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Trosoban stan za prodaju Zabjelo, Podgorica – 95 m², 2 kupatila. Cijena: 186.000 €

Trosoban

2

95 m²

Prodaja

186.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo