Prodaja, Stan Kotor Stoliv, 56 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Stoliv

Adresa na upit

260.000 €

4.642,9 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

56 m²

Sprat / Spratnost

1

Stan u Stolivu br. 2457 Luksuzni apartmani uz more u Stolivu sa pogledom na Perast i ostrva Bogorodice Otkrijte ekskluzivnu kolekciju modernih apartmana, smeštenih u mirnom, niskospratnom stambenom kompleksu samo nekoliko koraka od obale Jadranskog mora. Kompleks se sastoji od samo tri nivoa i uključuje šest elegantnih apartmana, stvorenih za one koji cene privatnost, komfor i luksuz. Apartmani na visokom prvom spratu: Svaki od apartmana nudi udoban raspored sa dve spavaće sobe (56 m²) i zasebnim uređenim dvorištem (29 m²) sa sopstvenim mini-bazenom — idealno rešenje za one koji vole odmor na svežem vazduhu, druženja sa prijateljima ili jutarnje doručke u hladu maslinovih stabala. Dostupni apartmani: Zapanjujući pogled: Sa gornjih spratova kompleksa otvaraju se čarobne panorame na Bokokotorski zaliv — jedan od najlepših zaliva Evrope, uvršten u listu Svetske baštine UNESCO-a. Iz prozora se pruža pogled na drevni grad Perasti čuvene ostrva Bogorodice na hridi (Gospa od Škrpjela) i Sveti Đorđe (Sveti Đorđe). Ovo nisu samo apartmani, ovo je svakodnevno uživanje u morskom povetarcu, zalascima sunca nad planinama i laganom ritmu života mediteranske obale. O lokaciji — Stoliv: Stoliv je tiho priobalno selo sa autentičnim crnogorskim šarmom, smešteno na „sunčanoj“ strani Kotorskog zaliva. Ovde vlada mir, zelenilo, nema buke ni gužve turista. Ovo mesto je idealno kako za stalni boravak, tako i za elitni letnji odmor. Na pešačkoj udaljenosti nalaze se plaže, restorani, marina za jahte, a put duž mora vodi do starog Kotora i Perasta.