Prodaja, Stan Budva Bečići, 118 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Adresa na upit

505.000 €

4.279,7 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

118 m²

Sprat / Spratnost

8

Stan u Bečićima br. 2311 Prodaje se izuzetna stan uz more u Bečićima! Zamislite jutro kada vas prvi zraci sunca, igrajući se na površini mora, nežno bude u udobnoj spavaćoj sobi. U daljini se čuje tih šum talasa, stvarajući atmosferu spokojstva i mira. Upravo ovde, u jednom od najprestižnijih kompleksa u Bečićima, nalazi se vaš budući dom, pun udobnosti i elegancije. Lokacija:Direktno uz obalu, samo 70 metara od predivne plaže Bečići. Grad Budva, sa svojim šarmom i slikovitim ulicama, udaljen je svega 2,5 km odavde. Sprat:8. sprat od 17, sa kojeg se pruža zadivljujući pogled na beskrajno morsko prostranstvo, gde se nebo susreće s vodom. Površina:118 m², gde je svaki kvadratni metar ispunjen svetlošću i toplinom. Sobe:Prostrane i svetle 2 spavaće sobe, gde svaki dan počinje osmehom, i 2 moderna kupatila, koja obezbeđuju maksimalan komfor. Dizajn:Elegantan savremeni dizajn, stvoren za one koji cene stil i prefinjenost. Prostori ispunjeni harmonijom stvaraju idealno okruženje za život i odmor. Sadržaji kompleksa: Luksuzan bazen, gde možete da se osvežite u bilo koje doba dana.Profesionalna upravljačka kompanija, koja brine o vašem komforu i miru.Praktičan lift sa 0. sprata, koji obezbeđuje lak pristup vašem stanu.Prednosti: Samo 70 metara do zlatnog peska plaže Bečići, gde možete uživati u suncu i moru.U neposrednoj blizini kuće – najbolji restorani, prodavnice i supermarketi, kao i autobuska stanica, koja obezbeđuje lak pristup svim delovima regiona.Ovo nije samo stan, ovo je vaše novo mesto snage i harmonije!Osetite dah mora i uživajte u svakom trenutku života na ovom predivnom mestu.