Prodaja, Zemljište Budva Markovići, 1050 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 3
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Markovići

Adresa na upit

210.000 €

200 € / m²

Kvadratura

1050 m²

NA PRODAJU, PLAC, MARKOVIĆI-BUDVA Na prodaju plac površine 1050m² sa izuzetnim pogledom na Budvu i Stari grad, koji predstavlja savršenu priliku za investiciju i izgradnju luksuznog objekta. Ova nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, pružajući jedinstvenu kombinaciju mira, privatnosti i panoramskog pogleda na more, što je čini posebno vrijednom i rijetkom ponudom na tržištu. Na placu je dozvoljena gradnja objekta površine do 620m², što ostavlja dovoljno prostora za realizaciju različitih projekata, vila, turističkih objekta ili apartmanskog kompleksa. Upravo zbog svoje pozicije i otvorenog pogleda koji se ne može zakloniti, ova lokacija garantuje dugoročnu vrijednost i atraktivnost kako za ličnu upotrebu, tako i za komercijalne svrhe. Plac je idealan za sve koji žele da spoje vrhunsku lokaciju, impresivan pogled i odličan građevinski potencijal u jednu investiciju koja obećava sigurnost i profitabilnost. Cijena: 210.000€ LUXURY PROPERTY 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Dodatne karakteristike

Pogled

Panoramski pogled

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 42.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

210.000 €

Učešće

42.000 €

Kredit

168.000 €

Kamata

112.140 €

Iznos mjesečne rate

934 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Hitno

Zemljište

30. maj 2025.
H
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Zemljište za prodaju Markovići, Budva – 11246 m². Cijena: 183.700 €

11246 m²

Prodaja

16,3 €/m²

183.700 €

Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Zemljište

15. maj 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Markovići, Budva – 957 m². Cijena: 382.800 €

957 m²

Prodaja

400 €/m²

382.800 €

Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Markovići, Budva – 4138 m². Cijena: 415.000 €

4138 m²

Prodaja

100,3 €/m²

415.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Markovići, Budva – 1000 m², 17 kupatila. Cijena: 840.000 €

17

17

1000 m²

Prodaja

840.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Kuća

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Markovići, Budva – 950 m², 18 kupatila. Cijena: 2.310.000 €

18

18

950 m²

Prodaja

2.310.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Kuća

6. okt 2025.
Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Markovići, Budva – 300 m², 3 kupatila. Cijena: Na upit

8

3

300 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 972.26 m². Cijena: 194.452 €

972 m²

Prodaja

200 €/m²

194.452 €

Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Trosoba kuća za prodaju Markovići, Budva – 187 m², 3 kupatila. Cijena: 380.000 €

3

3

187 m²

Prodaja

380.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Hitno

Zemljište

30. maj 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

11246 m²

Prodaja

16,3 €/m²

183.700 €

Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

4138 m²

Prodaja

100,3 €/m²

415.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Zemljište

15. maj 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

957 m²

Prodaja

400 €/m²

382.800 €