Prodaja, Kuća Bar Ostalo, 160 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Bar, Ostalo

Adresa na upit

420.000 €

2.625 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

3

Kvadratura

160 m²

Kuća u Dobrim Vodama br. 1811 Nova moderna kuća, izgrađena 2018. godine na obali mirne uvale u naselju Dobra Voda. Kuća ima svoj izlaz na peščano-šljunkovitu plažu. Staza do mora je deo katastarske parcele. Ispred kuće - velika natkrivena terasa površine 40m2 sa velikim granitnim stolom. Terasa je skrivena od tuđih pogleda i utopljena u zelenilo. Na placu rastu čempresi, oleandri, maslina, voćke, palme, cveće. Površina unutrašnjih prostorija kuće - 160m2. Raspored kuće se sastoji od dva sprata (vidi rasporede): Prvi sprat: kuhinja-trpezarija-dnevna sobapredsobljepomoćna prostorijakupatiloŠiroka klizna vrata vode vas na terasu, opremljenu velikim granitnim stolom, baštenskim nameštajem, ljuljaškama, roštiljem. Drugi sprat: spavaća soba sa svojim kupatilom, garderoberom i terasomspavaća soba sa izlazom na veliku terasu sa pogledom na more i planinespavaća sobadva kupatilagarderoberterasaSve spavaće sobe gledaju na more. Master spavaća soba ima svoje kupatilo, garderober i terasu. Kuća je potpuno nameštena i spremna za celogodišnje stanovanje. Automatska kapija i parking mesto za jedan automobil. Svaka prostorija je klimatizovana, pri čemu su svi klima uređaji marke Daikin postavljeni tako da su strujanja vazduha usmerena tako da vas ne "duva". Fasada je termoizolovana i delimično obložena prirodnim travertinom. Krov je izolovan, pokriven crepom. Svi prozori sa termoizolacionim staklima imaju ogledalski efekat, filtriraju višak sunca i štite vas od tuđih pogleda. Na svim prozorima su postavljene roletne i mrežice protiv komaraca. Kuća je opremljena internetom, video nadzorom, senzorima pokreta i dima. Na prvom spratu u dnevnoj sobi je postavljena peć-kamin (na drva). Njena energija je dovoljna za grejanje prvog sprata. Pored toga, kroz celu kuću je postavljeno električno podno grejanje Devi. Infrastruktura: Na tri minuta hoda nalazi se glavna plaža ovog mesta Veliki Pijesak. Tu su i kafići, restorani, SPA centar, teretana. Na pet minuta hoda, malo uzbrdo, nalaze se veliki supermarket VOLI sa kompletnim asortimanom namirnica i autobuska stanica. Do grada Bara ima 7 kilometara. Do grada Ulcinja i 13-kilometarske peščane plaže Velika Plaža - 20 minuta automobilom.