Prodaja, Kuća Bar Dobre Vode, 241 m2

8. maj 2026.
Advert Image
1 / 18

Eksterni link

Aleksandar V

Aleksandar V

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Bar, Dobre Vode

Adresa na upit

375.000 €

1.556 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

2

Kvadratura

241 m²

Na prodaju luksuzan penthouse – Dobre Vode, Dobre Vode 📐 Površina stana: 170 m² 🌿 Terase: 71 m² 📏 Ukupno: 241 m² 🏢 Penthouse 🛏 3 spavaće sobe 🛁 2 kupatila 🛋 Dnevni boravak + kuhinja 👗 Garderober 🌿 4 terase 🌊 Pogled na more ❄️ Grijanje i hlađenje: klime + podno grijanje 🚗 2 garažna mjesta (direktan pristup liftom) 🏊‍♂️ Bazen i roštilj zona ✔️ Uredno održavan kompleks 📍 Ekskluzivna lokacija na primorju 💰 Cijena: €375.000 ID: 886

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kupatilska oprema

Tuš kabina

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 75.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

375.000 €

Učešće

75.000 €

Kredit

300.000 €

Kamata

200.249 €

Iznos mjesečne rate

1.667 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Lumaro Properties

    Aleksandar V

Slične nekretnine
Prodaja - Kuća Bar, Dobre Vode

Kuća

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Kuća Bar, Dobre Vode

Bar, Dobre Vode

Dobre vode

Trosoba kuća za prodaju Dobre Vode, Bar – 220 m², 1 kupatilo. Cijena: 231.000 €

3

1

220 m²

Prodaja

231.000 €

Prodaja - Kuća Bar, Dobre Vode

Kuća

21. jan 2026.
Sunholidays Montenegro
Prodaja - Kuća Bar, Dobre Vode

Bar, Dobre Vode

Bistine, Sintinska ul.

Trosoba kuća za prodaju Dobre Vode, Bar – 55 m², 1 kupatilo. Cijena: 75.000 €

3

1

55 m²

Prodaja

75.000 €

Prodaja - Kuća Bar, Dobre Vode

Kuća

14. jun 2025.
Prodaja - Kuća Bar, Dobre Vode