Prodaja, Stan Budva Rafailovići, 53 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Rafailovići

Adresa na upit

222.000 €

4.188,7 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

53 m²

Sprat / Spratnost

8

Stan u Bečićima br. 2444 Stan sa jednom spavaćom sobom u prestižnom kompleksu u Bečićima Nudimo na prodaju stilizovan i prijatan stan sa jednom spavaćom sobom, smešten u savremenom stambenom kompleksu u prestižnom delu letovališta Bečići, Crna Gora. Ovo je idealna opcija kako za sopstveno stanovanje, tako i za izdavanje — tokom cele godine ili u turističkoj sezoni. Osnovne karakteristike: Prednosti stambenog kompleksa: O letovalištu Bečići Bečići su jedno od najlepših letovališta na obali Jadranskog mora, smešteno svega nekoliko minuta od starog grada Budve. Glavni ukras letovališta —prostrana peščano-šljunkovita plaža, duga više od 1,5 km, nagrađena međunarodnim priznanjem „Plava zastava“ za ekološku čistoću i visok nivo usluge. Razvijena infrastruktura čini Bečiće idealnim mestom kako za odmor, tako i za život: Ovaj stan u Bečićima je odličan izbor za one koji traže komforan dom pored mora, stabilnu mogućnost izdavanja i perspektivnu investiciju u nekretnine u Crnoj Gori.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 44.400 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

222.000 €

Učešće

44.400 €

Kredit

177.600 €

Kamata

118.548 €

Iznos mjesečne rate

987 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Budva, Rafailovići