Prodaja, Kuća Bar Šušanj, 290 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 8

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

320.000 €

1.103,4 € / m²

Broj soba

5

Broj kupatila

3

Kvadratura

290 m²

Kuća u Šušnju br. 619 Dve dvospratne kuće na jednoj zemljišnoj parceli, nalaze se u naselju Šušanj, na Barskoj rivijeri. Prva kuća, površine 110 m², sastoji se od tri apartmana sa kuhinjom i kupatilom. Druga kuća, površine 180 m². Na prvom spratu su dve spavaće sobe, dnevna soba, predsoblje, kupatilo i kuhinja sa trpezarijom. Drugi sprat je isti. Površina zemljišne parcele iznosi 400 m². Sve komunalije su gradske, postoji telefon i parking.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 64.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

320.000 €

Učešće

64.000 €

Kredit

256.000 €

Kamata

170.879 €

Iznos mjesečne rate

1.423 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Šušanj, Bar – 296 m², 2 kupatila. Cijena: 290.000 €

6

2

296 m²

Prodaja

290.000 €

Prodaja - Kuća Bar, Šušanj

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Šušanj, Bar – 269 m², 3 kupatila. Cijena: 350.000 €

6

3

269 m²

Prodaja

350.000 €

Prodaja - Kuća Bar, Šušanj

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Šušanj

Bar, Šušanj

Šušanj, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Šušanj, Bar – 256 m², 3 kupatila. Cijena: 300.000 €