Prodaja, Stan Podgorica Obala Morače, 45 m2

2. apr 2026.
Advert Image
1 / 11
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Obala Morače

Adresa na upit

169.000 €

3.755,6 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

45 m²

PRODAJA, JEDNOSOBAN STAN, OBALA MORAČE Prodaje se potpuno namješten jednosoban stan na elitnoj lokaciji, smješten između Ruske ambasade i obale rijeke Morače. Stan se nalazi na petom spratu moderne stambene zgrade „Tenet“ koja posjeduje lift i obezbijeđen privatni parking, a orijentisan je prema rijeci, što pruža dodatni osjećaj mira i prijatnog ambijenta. Opremljen je savremenim smart sistemom i električnim podizačima roletni, podnim grijanjem i klimatizacijom u svim prostorijama, kao i ugradnom i magnetnom rasvjetom koja doprinosi elegantnom enterijeru. Stan se odlikuje odličnom izolacijom, što garantuje udobnost tokom cijele godine. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za sve koji žele da njihov životni prostor odiše elegancijom, komforom i luksuzom na prestižnoj lokaciji. Cijena: 169.000€ LUXURY PROPETY 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 33.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

169.000 €

Učešće

33.800 €

Kredit

135.200 €

Kamata

90.246 €

Iznos mjesečne rate

751 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Obala Morače

Stan

27. feb 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Stan Podgorica, Obala Morače

Podgorica, Obala Morače

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Obala Morače, Podgorica – 45 m², 1 kupatilo. Cijena: 167.000 €