Prodaja, Stan Budva Ostalo, 33 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Blue Star, 11, Mainski put, Budva, Opština Budva, 83510, Crna Gora

125.000 €

3.787,9 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

33 m²

Sprat / Spratnost

3

Stan u Budvi br. 2205 Budva je jedan od najpopularnijih turističkih gradova Crne Gore, koji privlači pažnju svojom lepotom, istorijskim znamenitostima i brojnim sadržajima za zabavu. Ako želite da kupite sopstveni stan u ovom prelepom gradu, preporučujemo da obratite pažnju na stilsku, modernu garsonjeru u mirnom centru Budve, u novoj zgradi sa malim brojem stanova. Ova prijatna garsonjera nalazi se u mirnom i tihom delu grada, što omogućava uživanje u odmoru i relaksaciji daleko od gradske gužve i buke. Idealna je za one koji traže udoban život na tihom i mirnom mestu, a pritom ne žele da se odreknu svih pogodnosti koje grad nudi. Vredi napomenuti da se garsonjera nalazi u novoj zgradi sa malim brojem stanova, što garantuje njenu sigurnost i pouzdanost. U zgradi postoje sve neophodne instalacije i pogodnosti, što boravak u njoj čini još udobnijim i prijatnijim. Glavna prednost ove garsonjere je garantovani prihod od izdavanja od 5500 evra godišnje. To znači da ne samo da možete kupiti sopstveni stan, već i ostvarivati stabilan prihod od njegovog izdavanja. Ovo je odlična opcija za one koji žele da investiraju svoja sredstva i ostvaruju profit. Pored toga, garsonjera ima stilski i moderan dizajn, koji naglašava njenu jedinstvenost i privlačnost. U njoj se nalazi sve što je potrebno za udoban život, počev od kuhinjskog dela pa sve do praktičnog kupatila. Dakle, stilska, moderna garsonjera u mirnom centru Budve, u novoj zgradi sa malim brojem stanova – odlična je opcija za one koji žele da kupe sopstveni stan u prelepom gradu i ostvaruju stabilan prihod od njegovog izdavanja. U ovoj garsonjeri naći ćete sve što je potrebno za udoban i prijatan život, a njen stilski dizajn i pouzdanost zgrade obradujeće i oko i dušu.