Prodaja, Stan Tivat Kava, 49 m2

13. maj 2026.
Advert Image
1 / 12
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Kava

Adresa na upit

229.000 €

4.673,5 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

49 m²

Sprat / Spratnost

6

Na prodaju kompletno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 49m² + 25m2 terasa, smješten u mirnom i uređenom naselju Kava, u Tivtu. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i za investiciju i izdavanje tokom cijele godine. Stan je pažljivo uređen i prodaje se potpuno namješten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila i terase koja pruža prijatan prostor za odmor. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje privatna krovna terasa od 25m², idealna za uživanje, sunčanje ili druženje, kao i obezbijeđeno garažno mjesto. Lokacija je veoma atraktivna – mirno okruženje, a u neposrednoj blizini centra Tivta, Porto Montenegra, plaža, marketa i svih važnih sadržaja. Cijena: 229.000 € Za više informacija i zakazivanje obilaska, kontaktirajte nas: Luxury Property Montenegro 067 000 830 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 45.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

229.000 €

Učešće

45.800 €

Kredit

183.200 €

Kamata

122.286 €

Iznos mjesečne rate

1.018 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro