Prodaja, Stan Kotor Prčanj, 42 m2

4. maj 2026.
Advert Image
1 / 7
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Prčanj

Adresa na upit

129.000 €

3.071,4 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

42 m²

Sprat / Spratnost

1

Smješten u mirnom priobalnom selu Prčanj, samo kratka udaljenost od Kotora, ovaj dobro održavani stan 1+1 nudi odličnu priliku za život i investiciju. Jedinica na prizemlju od 42 m² ima praktičan raspored sa jednom spavaćom sobom i udobnim dnevnim boravkom, što je čini idealnom za parove, vikend korišćenje ili iznajmljivanje. Nepokretnost dolazi sa čistim vlasničkim listom, osiguravajući siguran i jednostavan proces kupovine. Jedna od najvažnijih karakteristika stana je njegov predivan otvoren pogled na Bokokotorski zaliv, zajedno sa slikovitim horizontom prema istorijskoj crkvi u Prčanju, Crkvi Rođenja Blagovane Marije. Okolina pruža mirnu mediteransku atmosferu sa kombinovanim pogledima na prirodu i more. Zgrada obezbeđuje privatno parkiranje na ulazu u kompleks, dodajući dodatnu pogodnost za stanare i goste. Zahvaljujući svojoj lokaciji, rasporedu i pogledima, nepokretnost ima veliki potencijal za iznajmljivanje, posebno tokom turističke sezone, čineći je pametnom investicijom u regionu Kotora.

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 25.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

129.000 €

Učešće

25.800 €

Kredit

103.200 €

Kamata

68.886 €

Iznos mjesečne rate

574 €

  • Uploaded content