Prodaja, Stan Podgorica City Kej, 45 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 12
Vukašin Jevtović

Vukašin Jevtović

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, City Kej

Adresa na upit

134.000 €

2.977,8 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

45 m²

Sprat / Spratnost

1

✨ Prodaja luksuznog jednosobnog stana – City Kej ✨ 📍 Lokacija: City Kej U ponudi elegantan i pažljivo dizajniran jednosoban stan u prestižnom naselju City Kej. ▫️ 45 m² savršeno organizovanog prostora ▫️ 1. sprat ▫️ Kvalitetno i moderno opremljen – vrhunski materijali i detalji ▫️ Mogućnost kupovine garažnog mjesta 💶 134.000 € bez garaže 💶 144.000 € sa garažom Idealan izbor za život ili kao investicija na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. 📩 Za više informacija i zakazivanje razgledanja – kontakt u DM.

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 26.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

134.000 €

Učešće

26.800 €

Kredit

107.200 €

Kamata

71.556 €

Iznos mjesečne rate

596 €

  • Uploaded content
    28 Real Estate

    Vukašin Jevtović

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, City Kej

Stan

19. jan 2026.
Horizon Real Estate
Prodaja - Stan Podgorica, City Kej

Podgorica, City Kej

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju City Kej, Podgorica – 43 m², 1 kupatilo. Cijena: 120.000 €

Jednosoban

1

43 m²

Prodaja

120.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, City Kej

Stan

11. dec 2025.
Prodaja - Stan Podgorica, City Kej

Podgorica, City Kej

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju City Kej, Podgorica – 43 m², 1 kupatilo. Cijena: 124.000 €