Prodaja, Kuća Bar Sutomore, 240 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Bar, Sutomore

Adresa na upit

680.000 €

2.833,3 € / m²

Broj soba

6

Broj kupatila

3

Kvadratura

240 m²

Kuća u Sutomoru br. 1815 PANORAMSKA VILA NA 100M OD MORA Ova luksuzna kuća nalazi se u mestu Rataц, nedaleko od grada Sutomore. Dvospratna kuća opremljena je tehnologijom "podno grejanje" i solarnim panelom. Izgrađena je 2017. godine od kvalitetnih crnogorskih i italijanskih materijala. Od kuće se za 5 minuta može stići do plaže u Sutomoru

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 136.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

680.000 €

Učešće

136.000 €

Kredit

544.000 €

Kamata

363.119 €

Iznos mjesečne rate

3.024 €

Kuća

24. jan 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Sutomore

Bar, Sutomore

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Sutomore, Bar – 74 m², 3 kupatila. Cijena: 75.000 €

6

3

74 m²

Prodaja

75.000 €

Prodaja - Kuća Bar, Sutomore

Kuća

26. apr 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Sutomore

Bar, Sutomore

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Sutomore, Bar – 244 m², . Cijena: 140.000 €

6

-

244 m²

Prodaja

140.000 €

Prodaja - Kuća Bar, Sutomore

Kuća

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Kuća Bar, Sutomore

Bar, Sutomore

Sutomore

Četvorosobna+ kuća za prodaju Sutomore, Bar – 190 m², 2 kupatila. Cijena: 150.000 €

6

2

190 m²

Prodaja

150.000 €