Prodaja, Kuća Bar Ostalo, 244 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

230.000 €

942,6 € / m²

Broj soba

5

Broj kupatila

2

Kvadratura

244 m²

Kuća u Dobrim Vodama br. 1480 Odlična trospratna kuća sa prelepim pogledom na more u Dobrim Vodama, ukupne površine 244 kv. m. Dobra raspodela prostorija, na prvom spratu: ogromna terasa sa pogledom na more, predsoblje, prostrana kuhinja opremljena svom uvoznom tehnikom, pomoćna prostorija. Dalje spiralne stepenice vode na drugi sprat, gde se nalazi veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, toalet i terasa sa pogledom na more. Na trećem spratu: velika spavaća soba, dečja soba, garderober, kupatilo i terasa sa pogledom na more. Kuća je potpuno nameštena skupim nameštajem, a na enterijeru su radili italijanski dizajneri. Pored kuće je natkriveni parking, letnja kuhinja sa toaletom, voćnjak i dečje igralište.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 46.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

230.000 €

Učešće

46.000 €

Kredit

184.000 €

Kamata

122.820 €

Iznos mjesečne rate

1.023 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Ostalo, Bar – 248 m², 3 kupatila. Cijena: Na upit

5

3

248 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Kuća Bar, Ostalo

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit