Prodaja, Zemljište Budva Markovići, 4138 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

415.000 €

100,3 € / m²

Kvadratura

4138 m²

Plac u Markovićima br. 654 Plac u Markovićima U malom naselju Markovići, koje se nalazi u području udaljenom 4,5 km od najbliže plaže u Bečićima, prodaje se plac ukupne površine 4138 m2. Na placu je dozvoljena izgradnja 4 kuće. Na placu ima vode, struje i pored placa prolazi put.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 83.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

415.000 €

Učešće

83.000 €

Kredit

332.000 €

Kamata

221.609 €

Iznos mjesečne rate

1.845 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Zemljište

15. maj 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Markovići, Budva – 957 m². Cijena: 382.800 €

957 m²

Prodaja

400 €/m²

382.800 €

Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Hitno

Zemljište

30. maj 2025.
H
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Zemljište za prodaju Markovići, Budva – 11246 m². Cijena: 183.700 €

11246 m²

Prodaja

16,3 €/m²

183.700 €

Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Zemljište

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Markovići, Budva – 1050 m². Cijena: 210.000 €

1050 m²

Prodaja

200 €/m²

210.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Trosoba kuća za prodaju Markovići, Budva – 187 m², 3 kupatila. Cijena: 380.000 €

3

3

187 m²

Prodaja

380.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Kuća

12. nov 2025.
Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Markovići, Budva – 180 m², 3 kupatila. Cijena: 410.000 €

4

3

180 m²

Prodaja

410.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Kuća

6. okt 2025.
Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Markovići, Budva – 300 m², 3 kupatila. Cijena: Na upit

8

3

300 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Budva, Čelo Brdo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Čelo Brdo

Budva, Čelo Brdo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Čelo Brdo, Budva – 4000 m². Cijena: 350.000 €

4000 m²

Prodaja

87,5 €/m²

350.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Kuća

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Kuća Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Markovići, Budva – 400 m², 4 kupatila. Cijena: 840.000 €

4

4

400 m²

Prodaja

840.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Hitno

Zemljište

30. maj 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

11246 m²

Prodaja

16,3 €/m²

183.700 €

Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Zemljište

27. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

1050 m²

Prodaja

200 €/m²

210.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Zemljište

15. maj 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Markovići

Budva, Markovići

Adresa na upit

957 m²

Prodaja

400 €/m²

382.800 €