Prodaja, Stan Kotor Muo, 54 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Muo

Adresa na upit

220.920 €

4.091,1 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

54 m²

Stambeni kompleks u Muu br. 2420 Savremeni stambeni kompleks u Bokokotorskom zalivu — harmonija stila, prirode i komfora Ovaj izuzetan stambeni kompleks nalazi se u jednom od najlepših delova Crne Gore — u srcu Bokokotorskog zaliva. Jedinstvena kombinacija savremenog arhitektonskog stila, promišljenih rasporeda i panoramskih pogleda čini ovaj projekat idealnim kako za lično stanovanje, tako i za investicione svrhe. Prednosti kompleksa: • Prostrani apartmani sa terasama i panoramskim prozorima, koji otvaraju veličanstven pogled na zaliv, planine i stari deo grada<br data-start="718" data-end="721" />• Visok kvalitet gradnje i završne obrade, sa akcentom na prirodne materijale i savremena inženjerska rešenja<br data-start="833" data-end="836" />• U cenu je uključeno parking mesto, kao i mogućnost vezivanja čamca uz privatni mol<br data-start="928" data-end="931" />• Samo 100 metara do uređenog plaža<br data-start="973" data-end="976" />• Udobna pešačka dostupnost do Starog grada, restorana, kafića i znamenitosti<br data-start="1064" data-end="1067" />• Bezbedna, tiha i prestižna lokacija Idealna kombinacija za život i investicije Kompleks predstavlja retku priliku za kupovinu nekretnine u zoni sa ograničenom gradnjom, gde su priroda, istorija i kvalitet života u savršenom balansu. Zahvaljujući svojoj lokaciji u Bokokotorskom zalivu — zaštićenom lokalitetu Svetske baštine UNESCO-a — nekretnine u ovom području su stalno tražene i imaju visok potencijal za izdavanje. Kontaktirajte nas da biste dobili rasporede, cenovnik i zakazali lični obilazak.<br data-start="1627" data-end="1630" />Život uz more počinje ovde.